jaryczewski.com
jaryczewski.com
biografia dyskografia galeria kino linkownia mp3 teksty prasa jary band exces minnesota blues

minnesota blues

OPIS PROJEKTU

     Agencja arystyczna OFF i teatr RAMPA w Warszawie mają zamiar wyprodukować spektakl muzyczny pt."Minnesota Blues" na podstawie pomysłu Krzysztofa Jaryczewskiego.Libretto napisał Arkadiusz Jakubik, a piosenki wspomniany już Jaryczewski.Premiera na dużej scenie w październiku 2002r.Stanowi to głowny,ale nie jedyny cel projektu "Minnesota Blues".

Planujemy realizację 2-3 video-clipów do piosenek z tego spektaklu z udziałem gwiazd polskiej sceny rockowej,które popierają nasz projekt.(min. Wanda Kwietniewska,Paweł Kukiz,Rafał Olbrychski,Marek Piekarczyk) Planujemy powstanie reportażu o pracy nad przygotowaniem przedstawienia oraz realizację telewizyjną dla Teatru Telewizji.

W ramach projektu chcemy wydać płytę ze scieżką dzwiękową spektaklu(piosenki i fragmenty dialogów).Będzie tem wkładka ze specjalnym tekstem mówiącym o tym co to jest Model minesota,na czym polega jego zastosowanie itd.W prasie,radiu,Tv,internecie,przewidujemy cykl publikacji dotyczących tej sprawy.W planie są także spektakle objazdowe "Minnesoty Blues" po całej Polsce w wersji koncertowej i teatralnej.

dalej: Model terapeutyczny "Minnesota"

 
opis projektu
model terapeutyczny "Minnesota"
spektakl "Minnesota Blues"
płyta "Minnesota Blues"

biografia :: dyskografia :: galeria :: kino :: linkownia :: mp3 :: teksty :: jary band :: exces :: minesota blues

Designed by: ITC.CoM.PL    Powered by: www.hollywoodwwwstudio.com
Management: Hania Jaryczewska + 48 600 782 089     mail: haniabebe@gmail.com